Felç Rehabilitasyonu

Hayata Yeniden Dönüşünüz İçin Uzmanlarla Yanınızdayız. Ayka Life Uzun Yaşam Merkezinde hastaların tüm bakımları refakatçiye gerek duymadan, 7/24 doktor ve hemşire gözetiminde, profesyonel bakım ekibimiz tarafından yatılı olarak sağlanmaktadır.

Özel, Kişiselleştirilmiş ve Kapsamlı İyileştirme Çözümleri

Felç, birçok insanın hayatını kökten değiştiren bir sağlık sorunudur. Bu zorlu süreçte size yardımcı olmak ve hayata dönüşünüzü kolaylaştırmak için Ayka Life Longevity Center olarak buradayız.


Felç, beyin veya omurilikteki kan akışının kesilmesi sonucu vücudunuzun belirli bölgelerinin işlevini yitirmesine neden olur. Felç sonrası rehabilitasyon, kaybedilen işlevleri geri kazanmak ve bağımsızlığınıza geri dönmeniz için kritik bir rol oynar.


Merkezimiz, felç sonrası iyileşme yolculuğunuzda sizi desteklemek için en son teknoloji ve uzman bir ekiple donatılmıştır. Her hastamızın bireysel ihtiyaçlarına odaklanırız ve kişiselleştirilmiş bir rehabilitasyon planı oluştururuz.


Benzersiz ihtiyaçlarına, hedeflerine ve tercihlerine göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş tedavi planları geliştirmek için hastalarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

İster bir yaralanmadan iyileşiyor olun, ister kronik bir durumu yönetiyor olun, ister genel sağlığınızı ve iyiliğinizi iyileştirmeye çalışıyor olun, fizyoterapistlerimiz size her adımda destek olmak için buradalar.

Ayka Yaşam Boyu Merkezi ziyaretiniz sırasında özel ve gizli yataklı tedavi merkezlerimizden birinde konaklayacaksınız. Sizi doğanın huzur veren manzarası ve yemyeşil yaşamla çevreleyerek kendinizi tamamen rahat hissetmenizi sağlamayı hedefliyoruz.
Nasıl Tedavi Ediyoruz?
Her seferinde bir müşteri — Yoğun, Benzersiz ve %100 Kişiye Özel
Uzmanımızdan ücretsiz danışmanlık alın
Kişilerinizi bırakın ve yöneticimiz yakında sizinle iletişime geçecektir
AYKA MEDİCAL'DEKİ diğer rehabilitasyon programları
Felç Sonrası Hayatınızı Yeniden Tanımlayın: Ayka Life İle Olası Her Şeyi Keşfedin

Antalya'daki AYKA TIP - Merkezi'ne hoş geldiniz. Kepez ilçesi Duacı köyünde yoğun ve güzel bir ormanın ortasındayız.
AYKA MEDİKAL, eksiksiz bir tıbbi hizmet yelpazesi sunar: ayrıntılı muayeneler, cerrahi operasyonlar ve rehabilitasyon ile tam iyileşme

Deneyimli personelimiz size bireysel tedavi programları, doğada konforlu konaklama ve heyecan verici aktiviteler sunacaktır. AYKA Medical'e gelin, geri dönmenize yardımcı olalım. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sizleri bekliyor!
Modern ameliyathaneler
Geniş deneyime sahip profesyoneller
Transfer ve konaklama
Uygun fiyat (Avrupa'dan% 40 daha ucuz)
Mükemmel Sonuç
Bunu nasıl elde edebilirim?
Uzmanlarımızdan ücretsiz çevrimiçi danışmanlık alın
Şehrinizdeki şubemizi ziyaret edin
Operasyon için Antalya'ya gelin
Tam iyileşme için rehabilitasyon kursuna katılın
Nitelikli doktorlardan oluşan ekibimiz
Tıp merkezimizde cerrahlar, fizyoterapistler, beslenme uzmanları ve psikologlar gibi çeşitli profillerden uzmanlar bulunmaktadır.

Tüm doktorlarımız kendi alanlarında binlerce başarılı operasyon gerçekleştirerek geniş bir deneyime sahiptir. Her hastanın benzersiz olduğunu ve bireysel bir yaklaşım gerektirdiğini anlıyoruz. Bu nedenle, sizin durumunuz için özel bir tedavi programı oluşturmak üzere size özel bir plan hazırlayacağız.

Nitelikli hemşirelerden oluşan ekibimiz, merkezdeki tedavi süreciniz boyunca konforlu bir konaklama sağlayacaktır.

Sağlığınızı profesyonellere teslim edin! Doktorlarımız, kaliteli tedavi ve niteliklerinin bir garantisi olarak başarılı sonuçların anahtarıdır.
Uzm. Dr. Kazım DOĞAN
Dr. Aynur DOĞAN
Sinem Biber
Baş Fizyoterapist ve Rehabilitasyon Uzmanı
Kardiyolog
Fizyoterapist ve rehabilitasyon uzmanı
Berk Işlek
Zeynep Okur
Psikolog
Fizyoterapist ve Rehabilitasyon Uzmanı
Cansu Merve Kurt
Beslenme uzmanı
Gözde Ünal
Gerontolog
Ayka Life Uzun Yaşam Merkezi neden felç rehabilitasyonu için en iyi seçenektir?
Ayka Life'ın modern tesisleri ve son teknoloji ekipmanları, felçli hastalara en üst düzeyde bakım sağlamak için donatılmıştır. Fizyoterapistler, terapistler ve uzman doktorlar, hastaların güçlerini yeniden kazanmalarına ve bağımsızlıklarını artırmalarına yardımcı olmak için buradadır.

Ancak Ayka Life'ın sadece tıbbi bakım sunmakla kalmadığını unutmamak önemlidir. Ormanın huzurlu atmosferi, hastaların ruhsal ve duygusal iyiliklerini de destekler. Rehabilitasyon sürecinin sadece bedeni değil, ruhu da kapsadığını anlayışla karşılarken, hastaların moral bulmalarına yardımcı olur.

Ayka Life Longevity Center, felç rehabilitasyonunda çığır açan bir yaklaşım sunar ve hastaların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olur. Her adımınızda yanınızda olacak bir destek ekibi ve kişiselleştirilmiş bir bakım planıyla, Ayka Life ile felç sonrası iyileşmenin kapıları size açılır.

Felç Sonrası Yeniden Doğuş: Ayka Life İle Hayata İkinci Bir Şans Verin

Felç, hayatınızı değiştiren zorlu bir deneyim olsa da, sizi engellemesine izin vermemelisiniz. Uzun süreli bir hastalık veya felç sonrası rehabilitasyon, hem fiziksel hem de duygusal olarak zorlayıcı olabilir. Ancak Ayka Life Longevity Center olarak, sizi tekrar bağımsız ve tatmin edici bir yaşama kavuşturmak için buradayız.


Felç sonrası rehabilitasyon, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım gerektirir. Ayka Life'da, her hastanın benzersiz ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için uzman bir sağlık ekibi bulunur. Bu sayede, size en uygun rehabilitasyon programını oluşturabiliriz.

Felcin sizi engellemesine izin vermemelisiniz. Ayka Life Longevity Center ile yeni bir başlangıca adım atın ve hayatınızı tekrar keşfedin.
Rehabilitasyon sırasında konaklama ve ameliyata hazırlık
İletişim bilgilerinizi bırakın ve sağlık temsilcilerimiz sizinle anında iletişime geçsin!
Merkezimiz 2011 yılından beri faaliyet gösteriyor ve yüzlerce hastaya yardım ediyor
Felç sonrası rehabilitasyon, felç geçiren kişilerin hareket yeteneğini ve bağımsızlığını geri kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir tedavi ve destek sürecidir.
Lisanslar ve sertifikalar
Blog
Diz replasmanı ve rehabilitasyon, hastanın yaşam kalitesini önemli ölçüde artırabilecek gerekli tıbbi prosedürlerdir
Türkiye'de diz protezi ameliyatı ve rehabilitasyon yapmayı planlıyorsanız, yolculuğunuzun başarılı olmasını sağlamak için öğelerin listesine bakmanızı öneririz
Eklem replasman ameliyatları ve müteakip rehabilitasyon, muzdarip hastalar için bir test olabilir...
Diz replasmanı ve rehabilitasyona gelince, ilacın kalitesi hastanın rehabilitasyonunda önemli bir rol oynamaktadır...
Eklem replasman cerrahisi ve rehabilitasyonu söz konusu olduğunda, maliyet hastalar için büyük bir endişe kaynağı olabilir. Ancak, bir ameliyat seçerek-rehabilitasyon...
Kalça protezi ameliyatları ve rehabilitasyonu, hastanın yaşam kalitesini önemli ölçüde artırabilecek gerekli tıbbi prosedürlerdir...
Kişiler
Duaci Mah. 9250 Sk. No: 1 Kepez, ANTALYA / TÜRKIYE
Tam iyileşme döngüsüne sahip Ortopedik cerrahi
© AYKA MEDICAL 2023
Navigasyon
Kişiler:
Duact Mah. 9250 Sk. No: 1 Kepez, ANTALYA / TÜRKIYE